Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Янтра с нова победа в контролите (видео)

Отборът на ОФК Янтра (Габрово) записа нова победа в контролите преди старта на пролетния дял от първенството в Северозападната Трета лига. На стадион „Републиканец“ в Царева ливада габровският тим надигра състава на Трявна с 5:0.

Въпреки пълното си надмощие, Янтра реализира само едно попадение през първото полувреме. Негов автор беше Владислав Мисяк. Юношата на Левски получи пас от Християн Василев в наказателното поле и се разписа с диагонален удар. Веднага след подновяването на играта за втората част Искрен Писаров асистира на Християн Кожухаров, който удвои аванса на габровския отбор. Минута по-късно Петър Казаков даде великолепно извеждащо подаване и Писаров покачи на 3:0. В 70-та минута, след заучено изпълнение на пряк свободен удар, Мисяк пусна остър пас успоредно на голлинията и Ивайло Тодоров отблизо направи резултата 4:0. 11 минути преди края юношата Мартин Ботев асистира добре и Мисяк реализира второто си попадение в мача, оформяйки крайното 5:0.

Дебют за Янтра направи вратарят Николай Георгиев. Той обаче почти нямаше работа във времето, в което беше на терена. В срещата не взеха участие Пламен Кожухаров, Делян Дончев и контузения Денислав Николов.

Следващата проверка на тима ще бъде на 22-ри февруари (събота) в Ловеч срещу състава на Литекс.