Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Хубчев: Левски ще събере 20 000 и в пета дивизия, няма човек, който да знае как ще се развият нещата

Наставникът на Левски Петър Хубчев обяви, че не е доволен от представянето на неговия отбор през второто полувреме в двешния мач срещу ЦСКА-София и допълни, че нулевото равенство е закономерно.

“Не влизаше нулевото равенство в нашите планове. Не съм доволен съвсем от играта на отбора. Изиграхме прилично първо полувреме и въобще не сме доволни от второто полувреме. Няма нищо лошо да си признаем че отстъпихме игрово на ЦСКА през второто полувреме.

Получиха се една-две непредвидени смени и като цяло се промени концепцията ни. Нямаше как да не повлияят, но затова са другите хора, да вършат работата, която се изисква”, каза Хубчев, който коментира по следния начин думите на Станислав Костов, че сините са надиграли червените.

“Никой от футболистите на Левски не е длъжен да се съобразява с мнението на треньорите. Моето е такова - реален резултат с оглед на мача. Но е хубаво, че Костов е казал това”, разясни треньорът на Левски, който не скри възхищението си от феновете на тима.

“Такава атмосфера може да се види на малко места. В България - никъде. Играл съм на много места, но рядко се случва това нещо. Шапки долу на тези хора и за начина, по който се държаха.

Стават много големи неща в клуба, но до този момент никой няма право да се оправдава с това нещо.

Няма човек, който да знае как ще се развият нещата. Намерете един и ми го покажете. Да каже: “това ще стане и това ще стане”. Няма такъв.

Има няколко отбора в България, които благодарение на фенската маса няма как да не съществуват. Познавам много отбори, които са играли в четвърто и пето ниво, а събират по 20 000. Левски е такъв”, завърши Хубчев.