Иниеста блести с магически пасове в Шампионската лига (видео)

Висел Кобе започна с победа участието си в груповата фаза на азиатската Шампионска лига. Японският тим разгроми като домакин състава на Джохор Дарул Такзим (Малайзия) с 5:1. С хеттрик за победителите се отчете нападателят Кейджиро Огава, а по едно попадение реализираха Киого Фурухаши и Дъглас. За тима от Малайзия пък точен бе Сафави от дузпа.

В състава на Висел Кобе беше испанският ветеран Андрес Иниеста. 35-годишният легендарен халф на Барселона напомни за класата си с майсторска асистенция за първия гол в 13-ата минута. В 42-ата опитният техничар отново сътвори брилянтен пас към съотборник, но последният се намираше в положение на засада и това лиши Иниеста от нова асистенция. Испанецът все пак записа такава в 72-ата минута, когато бе оформен крайният резултат в двубоя.