Чавдар (Етрополе) удари Партизан в контрола, 15-годишен пази на гостите половин час

Чавдар (Етрополе) победи гостуващия му Партизан (Червен бряг) с 4:1 в приятелска футболна среща.

Началото не предвещаваше този краен резултат. Стана двуостро първо полувреме. Домакините се възползваха от грешка в отбраната на съперника и откриха резултата в 15-ата минута. Те имаха още един шанс за попадение, но го пропиляха. Голови възможности за червенобрежкия тим пропуснаха Александър Александров, Иво Иванов и Митко Милчев.

Втората част започна силно за Партизан, но Альоша Илиев и Ангел Русев пропуснаха да изравнят. В 60-ата минута домакините покачиха на 2:0. Веднага след това на вратата на гостите застана 15-годишният Добрин Василев. Малко след това самостоятелен пробив на Русев завърши с неспасяем удар от границата на наказателното поле – 2:1. След гола в игра за Партизан влязоха юношите. В последните 5 минути чавдарци вкараха още два пъти.