Колорадо с четвърта поредна победа далеч от дома

С голове на Пиер-Едуар Белмар, Нейтън МакКинън и Габриел Ландеског Колорадо Аваланш победи с 3:2 Минесота Уайлд и постигна четвърта поредна победа по време на серията си от пет последователни гостувания, която приключи тази нощ в Сейнт Пол.

Вратарят на "лавините" Павел Франкож също имаше голяма заслуга за победата, след като отрази 34 шайби към вратата си. Джаред Спърджън и Кевин Фиала бяха единствените, които преодоляха Франкож, а и петте гола в срещата паднаха през втората третина.

Проблем за Колорадо обаче се оказа контузията на нападателя Назем Кадри, който напусна леда в края на втория период заради болки в кръста, след което се завърна в третата част, преди отново да се отправи към съблекалните.