Волфсбург не се предаде с човек по-малко и гол пасив (видео)

Волфсбург игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко, но все пак не загуби при домакинството си на Фортуна (Дюселдорф) - 1:1. Точката е по-ценна за гостите, защото с нея те вече не са в зоната на директно изпадащите, задминавайки Вердер (Бремен).

Отборът от Дюселдорф беше по-добрият през първото полувреме в мача от 21-вия кръг на Бундеслигата и заслужено излезе напред след попадение на Матиас Цимерман в 13-ата минута.

В 48-ата минута новият защитник на “вълците” Марин Понграчич беше изгонен за удар без топка, но само две минути по-късно Ренато Щефен изравни с глава - 1:1.