Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Беласица победи ФК Кюстендил в контрола

Отборът на Беласица победи с 2:1 ФК Кюстендил в контролна среща, която се игра на терена с изкуствено покритие в Петрич. Мачът беше изпъстрен с много интересни моменти и задоволи интереса над 300 зрители, дошли да го наблюдават.

Първият гол в двубоя отбеляза Марти Таушанов в четвъртата минута. В 57-мата минута Александър Александров изравни за 1:1. Радостта на гостите обаче бе кратка, тъй като в 66-ата минута Жустино Мендес направи резултата 2:1 за Беласица, с което и донесе победата на тима си. Червен картон бе показан на Атанас Карачоров от Беласица в 68-ма минута, Александър Александров от отбора на гостите от Кюстендил не успя да реализира отсъдената дузпа.