Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Тежко поражение за Славия (видео)

Отборът на Славия допусна тежко поражение с 0:3 от Мариупол в контролна среща, която се проведе в Турция. Попаденията реализираха  Горбунов (20), Фомин (77) и Танковски (88). Футболистите на Златомир Загорчич направиха доста грешки, от които се възползваха играчите на Олександър Бабич.

Първата интересна ситуация в срещата се откри пред вратата на "белите". Нападателят на украинския тим Дмитри Мишнев стреля от близка дистанция, но Георги Георгиев успя да се намеси майсторски и да избие в ъглов удар.

В 20-ата минута Горбунов вкара феноменален гол от пряк свободен удар. Атакуващият футболист изненада Георгиев с бомбен шут.

До края на първата част не се случи нищо интересно.

Второто полувреме стартира по-добре за футболистите на Златомир Загорчич. "Белите" създадоха няколко опасни атаки, които обаче не завършиха с удари към вратата на Мариупол.

В 76-ата минута Фомин вкара втори гол в мрежата на столичани. Той се разписа от дузпа.

В 81-ата минута Галин Иванов опита шут от далечна дистанция, но кълбото попадна право в ръцете на стража на Мариупол.

Две минути преди края на срещата Танковски получи отличен пас в наказателното поле, след което халфът овладя добре и без проблем оформи крайния резултат в проверката.

СЛАВИЯ - МАРИУПОЛ 0:3