100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Монтана не срещна съпротива от Славия в първия полуфинал за Купата на България

Монтана нямаше никакви проблеми със Славия в първия полуфинал от турнира за Купата на България по баскетбол за жени и спечели като гост със 72:51. Монтанчанки очакват без особени притеснения реванша на 11-и февруари. Другият финалист ще бъде определен в сблъсък между отборите от Стара Загора- Локомотив и Берое, които ще направят две срещи на 10-и и 11-и февруари.

62 Славия - Монтана 2003
В мача в София отборът на Славия оказваше съпротива единствено в първата част, в която поведе с 8:6 и след това изравни за 12:12 и 14:14 и също скъси до 16:17. В последните минута и 39 секунди на първата част домакините вкараха 2 срещу 7 точки за Монтана и гостенките дръпнаха с 18:24. До края на мача тимът на Стефан Михайлов само увеличаваше преднината си.