Монтана отнесе румънци (видео)

Отборът на Монтана записа лесен успех с 3:0 над румънския Решица в контролна среща, която се проведе в Турция. Попаденията за "сините" реализираха Атанас Илиев (29), Николай Цветков (44) и Румен Георгиев (75).

Първата интересна ситуация в проверката се откри пред вратата на румънския състав. В 10-ата минута Николай Цветков получи добър пас, а халфът не се забави и шутира, но стражът на "червените" се намеси на ниво.

В 29-ата минута футболистите на Монтана стигнаха до първия гол. Атанас Илиев бе изведен сам срещу вратаря, а опитният нападател се разписа с шут по земя.

В края на първата част Николай Цветков вкара втори гол в мрежата на Решица. Халфът се възползва от разбъркване в наказателното поле и с удар от близка дистанция направи резултата 2:0 в полза на Монтана.

В 48-ата минута "сините" вкараха трети гол, но попадението бе отменено поради засада.

В 75-ата минута талантът на Монтана Румен Георгиев направи резултата 3:0. Младият футболист с техничен удар изненада стража на Решица.

До края на срещата не се случи нищо интересно и проверката завърши без нови попадения.

МОНТАНА - РЕШИЦА 3:0