Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Димо Кръстев с гол и силен мач за Фиорентина

Капитанът на юношеския национален отбор на България Димо Кръстев направи пореден силен мач за юношите на Фиорентина. Кръстев игра 80 минути и отбеляза попадение за отбора до 17 години на "виолетовите" в мача със Сампдория, завършил 1:1. Кръстев се разписа с глава след центриране от корнер и изведе тосканците напред в резултата. Малко преди края на срещата Кръстев бе заменен, след като изпита болки в адукторите. Димо е твърд титуляр в селекцията на Фиорентина до 17 години, като освен това е и единственият от по-малките, който е картотекиран в състава до 18 години, чийто бивш наставник Алберто Акуилани настояваше да го има в селекцията.

В момента Акуилани е част от треньорския щаб на първия тим на Фиорентина с наставник Джудзепе Якини. С победата юношите на Фиорентина събират 22 точки в класирането и остават в подножието на местата, които дават право на участие във финалите на шампионата.