Кариана победи Вихрен

С автогол на Даниел Златков в 56-та мин. и тупалка от 25 метра на Евгени Игнатов-Бамзе в 75-та мин. отборът на Кариана победи с 2:0 Вихрен (Сандански) в последната си проверка на лагера в Югозападна България. Карианци превъзхождаха своя съперник и Игнатов на два пъти пропусна да направи успеха по-убедителен. При първият случай той изпрати топката в напречната греда, а при вторият би над вратата.

Проверката пропуснаха Деян Иванов, Пиер Пиеров и Реджеб Халил, а в средата на първото полувреме вратарят Павел Станев получи контузия и бе заменен принудително от Юлиян Весков. След края на мача ст. треньорът на Карриана Веселин Великов пусна футболистите три дни почивка. Отборът подновява отново тренировки от вторник, но вече на клубната си база.