Торонто отнесе Нешвил, Далас победи след продължение Тампа Бей

Далас Старс се наложи с 3:2 след продължение над Тампа Бей у дома с победен гол на Джейми Бен във 2:07 минута на след редовното време. В редовното време двата гола за Тампа Бей вкара Стивън Стамкос, естествено и изравнителния за 2:2 минута и 26 секунди преди края на редовното време.

Бен пък се разписа след като отне шайбата от Брайдън Пойнт, опитващ се да помогне на вратаря си. Денис Гуриянов също се разписа за Далас Старс, който е на 3-о място в Центрланата дивизия с 60 точки.

Торонто отнесе с 5:2 Нешвил и се придвижи на 4-о място в Атлантицеската дивизия с 59 точки. Гол и асистенция записаха Уилям Нюландер, Зак Хюмън и Расмус Сандин, а също така бяха точни Джейсън Спеца и Остън Матюс.

Кайл Палмиери изравни късно в третата част за Ню Джърси Девилс, а Никита Гусев и Джак Хюз бяха точни при дузпите. Ню Джърси се наложи с 4:3 при гостуването си на Отава Сенаторс.

Деймън Северсън и Кевин Рууни също бяха точни за Дяволите в редовното време, като тимът прекъсна серията си от три поредни поражения, но си остава последен в Столичната дивизия.

Вратарят им Макензи Блекууд, който не беше излизал като титуляр от 9-и януари, спаси 35 изстрела.

За отбора от канадската столица вкараха Тайлър Енис, Владислав Наместников и Крис Тиърни.