Владо Николов: Допуснахме много индивидуални грешки

Марек удари категорично Левски в София след 25:10 в първия гейм и 10:19 във втория (видео + галерия)

Волейболистите на Левски София загубиха от Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 0:3 гейма, в мач от 12-ия кръг на Суперлигата, който се игра в столичната зала „Универсиада“.

Президентът на „сините“ Владо Николов заяви за BGvolleyball.com, че многото индивидуални грешки са повлияли за този резултат и не и бива да се правят драми от загубата.

32 Левски - Марек Юнион-Ивкони

„Получи се доста странен мач. В първата част съперникът имаше водеща роля и го спечели категорично. Във втория гейм ние направихме добри изяви и успяхме да направим голяма разлика, като поведохме с 19:10. И тогава, не успяхме да запазим това темпо, а тимът на Дупница намери верният път за противодействие. Съставът на Марек изравни, а след това в решителните моменти наложи волята си и взе втората част.

46 ЦСКА - Левски

„Смятам, че ние допуснахме много индивидуални грешки, който повлияха в мача. От своя страна тимът на Дупница игра много компактно и заслужено спечели мача. Но няма да прав драми от тази загуба. Продължаваме напред, ще направим съответните изводи и се надявам да не допускаме същите слабости в следващите мачове от първенството“.

Виктор Карагьозов: Не се предадохме и успяхме да стопим огромния пасив във втората част