Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Гълъбинов се завърна при победа на Специя

Отборът на Специя постигна победа с 2:1 като гост на Кротоне в срещата между двата тима от 21-ия кръг на Серия “Б”. Българският нападател Андрей Гълъбинов се завърна в игра за гостите, като се пови като тактическа смяна в добавеното време на мача. Той пропусна последните 16 двубоя на своя тим заради контузия и не бе играл от 13 септември насам. Сега обаче се завърна на терена и надеждите са да играе повече в следващите мачове.

Иначе Специя поведе с гол на 34-ата минута чрез Мбала Нзола. Кротоне обаче изравни в началото на второто полувреме с попадение от дузпа на Макси Лопес. Победният гол за гостите вкара Антонио Рагуша в 78-ата минута.

С тази победа Специя събра актив от 28 точки и излезе на 10-ото място в таблицата. За Кротоне пък това бе неприятна загуба в битката за влизане в елита, като тимът остава на 3-ото място с 34 точки. Водач е Беневенто с 50 точки.