Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Феновете на Нант впечатлиха с хореографията си, футболистите с играта си - не

Бордо постигна минимална победа с 1:0 като гост на Нант в мач от 21-ия кръг на Лига 1.

Домакинските фенове впечатлиха с изумителната си хореография на всички трибуни, посветена на загиналия трагично преди година бивш играч на тима Емилиано Сала. На терена обаче двата отбора сътвориха безинтересен двубой. “Канарчетата”, които днес играха в бяло и небесносиньо в памет на аржентинеца, останаха с човек по-малко в 54-ата минута, когато Андрей Гирото получи втори жълт и съответно червен картон за фаул срещу Никола де Превил. “Жирондинците” се възползваха от численото си превъзходство едва в 86-ата минута, когато Джими Бриан засече чудесно центриране на Мешер.

Така Бордо се изкачи на 10-ата позиция в класирането с 29 точки, изпреварвайки цели три отбора само с головата си разлика, докато Нант е 6-и с 32 пункта.

Снимка: "Екип"