Несебър отстъпи на Спартак (Варна)

Несебър отстъпи с 1:3 на втородивизионния Спартак (Варна) в проверка, която беше първа за несебърлии и трета за Спартак. Варненци успяха да открият в 18-ата минута чрез Мирослав Георгиев от дузпа, предизвикана от Димитър Попов. В 31-ата минута Несебър стигна до 1:1 чрез Николай Дросев, който получи чудесно подаване от новото попълнение Никола Гавов, замахна и литна вратаря, като не сбърка на празна врата. В края на полувремето Иван Чемченко даде отново аванс за тима на Кириакос Георгиу, а в 90-ата минута Янаки Смирнов оформи крайния резултат. По това време за тима на Несебър играеха вече момчетата от школата на клуба. Въпреки поражението, от Несебър изразиха задоволство от представянето си.