Юноша на Лудогорец с голов дебют за победа на Дреновец в Ботевград

Шестият в есенното класиране на Северозападна Трета лига – ФК Дреновец спечели с 2:1 контролата си в Ботевград срещу местния Балкан. Селекцията на играещия треньор Александър Петров изкова успеха до почивката. Голов дебют за хита на Северозапада направи Георги Стоянов- Испанеца, който дойде от школата на шампиона Лудогорец.

В 13-ата минута той засече центриране на Борислав Борисов за 1:0. Боби асистира и за второто попадение, като след негово подаване Цветан Цветанов отклони с глава към капитана Ивайло Иванов и той удвои в 34- ата минута. Най-добрата възможност за домакините през първата част бе удар в гредата. След почивката за гостите играха всички, които бяха на резервната скамейка. В 71-ата минута ботевградчани фиксираха окончателното 2:1.