Струмска слава победи Кариана в контрола

Струмска слава победи Кариана с 2:1 в контролната футболна среща между двата втородивизионни отбора. Давид Асате откри резултата в десетата минута, а Емануил Личев изравни за тима от Ерден осем минути преди почивката. В 63-ата минута юношата на Левски Лионел Матадос беше изведен в чиста позиция зад гърба на защитата на съперника от Цветан Тодоров и с удар от 15 метра донесе победата на Струмска слава.

До края радомирци пропуснаха още две чисти положения чрез Адриан Циволи и Матадос.

Международният съдия Ивайло Стоянов показа два червени картона - на Симеон Петров от Струмска слава и Емануил Личев от Кариана.

Следващият контролен мач на Струмска слава ще бъдев сряда срещу Вихрен на терена в Дамяница, а на Кариана - срещу Беласица в Склаве.