Литекс се наложи над Локомотив (ГО)

Литекс се наложи с 2:1 над Локомотив (Горна Оряховица) в контролна среща, която се игра на градския стадион в Ловеч.

Ветеранът и капитан на "оранжевите" Пламен Николов откри резултата в 24-ата минута, а в 51-ата автогол си вкара Добромир Бонев. Все пак момчетата на старши треньора Живко Желев стигнаха до победата с гол на Радослав Живков. Снажният столичанин си изработи сам гола и отбеляза в 72-ата минута.

След края на срещата старши треньорът Желев обяви, че изкаралият проби 18-годишен нападател Ариян Паязити е освободен. Младият косовар, който играе в юношеския отбор Обер-Роден от провинция Хесен (Германия), не е показал, че има качества да бъде титуляр в тима.