Гъста мъгла прекъсна мач в Нидерландия

Двубоят от 1/8-финалите на турнира за Купата на Нидерландия между Фортуна Ситард и Фейенорд не се доигра заради гъста мъгла. Срещата беше прекратена в 64-ата минута при резултат 1:1 и ще се доиграе на 28 януари. Мъгла на стадиона имаше още преди началото, но реферът прецени, че има условия за игра.
След почивката обаче на терена стана непрогледно, като дори оранжевата топка не спасяваше положението. В медиите се появи информация, че в суматохата някой е отмъкнал и флагчето за ъглов удар. В крайна сметка съдията прецени, че мачът не може да продължи, а двамата треньори се съгласиха с решението му. За последно мач в Нидерландия е бил спиран през 2001 година, като любопитното е, че отново това се е случила при гостуване на Фейенорд.