Голове в края прекършиха Черно море срещу украинци (видео)

Отборът на Черно море отстъпи с 1:3 от украинския Олександрия на комплекс "Голд сити" в Алания. Двубоят се игра в четири части по 30 минути.

Треньорът на Черно море Илиан Илиев заложи на Миодраг Митрович на вратата, а пред него в центъра на защитата си партнираха рожденикът Даниел Димов и Стефан Станчев. На десния бек бе Виктор Попов, а отляво Цветомир Панов. В средата на терена оперираха Патрик Андраде и Мехди Букаси, а по лявото крило започна Мартин Минчев. Отдясно бе каращият проби Габриел Лейте, на върха на атаката Матиас Курьор, а зад гърба му действаше Илиан Илиев-младши.

Поради различни причини срещата пропуснаха Иван Дюлгеров, Лъчезар Йорданов, Мирослав Мирчев, Родриго Енрике.

Първата третина завърши без попадения, а в началото на втората част Денислав Ангелов даде аванс на "моряците". Малко преди това той бе заменил Габриел.

Третата част Илиан Илиев пусна изцяло нов състав. На терена останаха само Мехди Букаси, Фахд Актау и Денислав Ангелов, докато Иван Дичевски, Стефан Станчев, Димитриос Хантакиас, Дани Кики, Велислав Василев, Йордан Радев, Васил Панайотов и Исмаил Иса влязоха в игра, но Черно море продължи да води до началото на четвъртата част.

През последната третира Устиминко реализира за 1:1 след 8 минути игра, а пет по-късно с втори гол донесе пълен обрат в полза на украинците. Дани Кики беше изгонен по средата на полувремето, а Шастал с глава оформи крайното 3:1 за Олександрия 10 минути преди края на мача.