Монако не срещна трудности за Купата на Франция (видео)

Монако се класира без особени трудности за 1/8-финала в турнира за Купата на Франция. Тази вечер монегаските постигнаха убедителен успех с 3:1 като гост над Сан Приве Сан Илер и станаха последният тим, който си осигури място на този етап на надпреварата.

Гостите решиха всичко още през първото полувреме. Балде Кейта реализира първите два гола в мача в 11-ата и 28-ата минута, а Висам Бен Йедер направи резултата класически в 36-ата минута.

През втората част домакините успяха да направят загубата си малко по-почетна. Карнежи Антоан се разписа в 82-ата минута, оформяйки крайното 1:3.

В крайна сметка обаче Монако продължава напред в турнира, като в следващата фаза ще бъде домакин на Сент Етиен.