Загорчич: Показахме точно това, което искаме да играем

Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе доволен от равенството 2:2 с тима на Олександрия. Контролата бе първа за “белите” от зимния лагер в Турция. Ето какво каза Заги пред репортер на Sportal.bg.

Доволни сме от показаното. Като игра сме по-доволни повече от първото полувреме. Направихме индивидуална грешка през второто полувреме, с която противникът изравни резултата. Мачът беше първи и съм доволен. Васил Добрев вече е футболист на Славия. Той тренира с нас от самото начало на подготовката. Ако се намери нещо качествено, ще вземем още футболисти. Винаги има възможност някой да си отиде.