Анахайм надви Каролина след продължение

Анахайм победи с 2:1 след продължение като гост Каролина в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Сам Стийл отбеляза 1.36 минути след началото на допълнителната част. Ерик Гудбрансон също беше точен в полза на победителите, докато стражът Райън Милър спря 25 удара в полза на Дъкс. Себастиан Ейхо вкара попадението в полза на Хърикейн. Съотборникът му на вратата Джеймс Реймър направи 35 спасявания за Каролина.

Тампа Бей победи със 7:1 при гостуването си срещу Уинипег. Антъни Сирели записа първи хеттрик в своята кариера в НХЛ, а Картър Верхаг, Алекс Килърн също реализираха за победителите. Никита Кучеров се разписа на два пъти във вратата на Джетс. Джак Рослович във втората част отбеляза почетния гол за домакините.