ЛеБрон вкара 35 точки, Лейкърс този път се справи с Далас

ЛеБрон Джеймс записа 35 точки, 16 борби и 7 асистенции, за да поведе Лос Анджелис Лейкърс към победата при гостуването на Далас със 129:114. За "езерняците" това бе седми пореден успех. Кайл Кузма стартира на мястото на Антъни Дейвис и се отчете с 26 точки за Лейкърс. Водещият реализатор от началото на сезона - Дейвис, не игра, защото лекува травма.

Звездата на Далас Лука Дончич завърши с 25 точки, 10 борби и 7 асистенции, а Тим Хардауей-младши добави 22 точки, докато Сет Къри, който влезе от пейката вкара 16.

Крис Мидълтън записа 27 точки и 11 борби, за да помогне на Милуоки да спечели срещу Сакраменто със 127:106. Бъкс вече имат актив от 34 победи и 6 загуби от началото на сезона, което най-доброто постижение в клубната история. Сегашният отбор има един успех повече от славната формация от 1970-71 г., водена от легендата Карим Абдул-Джабар.

Кауай Ленард вкара 21 от своите 36 точки през второто полувреме, като изведе Лос Анджелис Клипърс до обрат над Голдън Стейт със 109:100. Клипърс преодоляха дефицит от 10 точки в последната четвърт, въпреки че останаха без един от лидерите си Пол Джордж.