Други спортове

Спортният календар през 2020 година

04 януари 2020 | 15:38
Спортният календар през 2020 година
  • копирано
  • 0

ЯНУАРИ
1 Ски скокове, Световна купа Гармиш-Партенкирхен (Германия)
3-12 Тенис, отборен турнир АТП тур Австралия
4-5 Ски скокове, Световна купа Инсбрук
4-5 Ски, Световна купа за мъже и жени Загреб
5-17 Автомобилизъм, рали „Дакар“ Саудитска Арабия
6-12 Волейбол, олимпийска квалификация за мъже Берлин
7-12 Волейбол, олимпийска квалификация за жени Холандия
7-12 Бадминтон, турнир „Мастърс“ Малайзия
8 Ски, Световна купа за мъже Мадона ди Кампилио (Италия)
9-12 Биатлон, Световна купа Оберхоф (Германия)
9-22 Зимни олимпийски игри за младежи Лозана (Швейцария)
10-12 Волейбол евроквалификация за юноши до 17 г. София
10-12 Карате, турнир от сериите А Сатняго (Чили)
10-12 Борба, турнир „Яшар Догу” Истанбул
11 Лека атлетика, турнир „Академик“ София
11-12 Ски, Световна купа за мъже Аделбоден (Швейцария)
11-12 Ски, Световна купа за жени Алтенмаркт (Австрия)
14 Ски, Световна купа за жени Флахау (Австрия)
14-19 Бадминтон, турнир „Мастърс“ Индонезия
15-19 Биатлон, Световна купа Руполдинг (Германия)
17-19 Ски, Световна купа за мъже Венген (Швейцария)
17-19 Борба, турнир за жени „Клипан къп” Швеция
18-19 Ски, Световна купа за жени Сестриере (Италия)
20-2 февруари Тенис, Аустрелиън оупън Мелбърн
20-25 Бокс, турнир „Странджа“ София
20-26 Фигурно пързаляне, европейско първенство Грац (Австрия)
21-26 Бадминтон, турнир „Мастърс“ Тайланд
23-25 Джудо, турнир Гран при Тел Авив (Израел)
23-26 Рали „Монте Карло“ Монте Карло
23-26 Борба, турнир „Иван Яригин” Красноярск (Русия)
23-26 Борба, държавно първенство София
23-26 Биатлон, Световна купа Поклюка (Словения)
24-26 Ски, Световна купа за мъже Кицбюел (Австрия)
24-26 Карате, турнир Премиер лигата Париж
24-26 Шорттрек, европейско първенство Дебрецен (Унгария)
25 Кану-каяк, държавен шампионат по ергометър София
25-26 Ски, Световна купа за жени Банско
27-31 Вдигане на тежести, Световна купа Рим
28 Ски, Световна купа за мъже Шладминг (Австрия)

ФЕВРУАРИ
1-2 Джудо, Европейска купа „Освобождение” София
1-2 Лека атлетика, държавен шампион София
1-2 Ски, Световна купа за мъже Гармиш-Партенкирхен (Германия)
1-2 Ски, Световна купа за жени Роза Хутор (Русия)
3-7 Таекуондо, Турция оупън Анталия
7-9 Художествена гимнастика, Гран при на Русия Москва
8-9 Ски, Световна купа за мъже Шамони (Франция)
8-9 Джудо, турнир Гран шлем Париж
8-9 Ски, Световна купа за жени Гармиш-Партенкирхен (Германия)
10-16 Борба, европейско първенство Рим
11-16 Бадминтон, европейско първенство , отборно Лиевин (Франция)
12-18 Фигурно пързаляне, „София трофи” София
13-23 Биатлон, Световно първенство Антхолц-Антерселва (Италия)
13-16 Рали „Швеция“ Швеция
14-16 Карате, турнир Премиер лига Дубай
15 Лека атлетика, Балканско първенство Истанбул
15-16 Ски, Световна купа за мъже Янкин (Китай)
15-16 Джудо, Европейска купа Оберварт (Австрия)
15-16 Ски, Световна купа за жени Марибор (Словения)
15-16 Батут, Световна купа Баку
18-19 Таекуондо, турнир за Купата на президента Хелсинборг (Швеция)
18-23 Бадминтон, Барселона оупън Барселона
21 Баскетбол, евроквалификация Гърция – България (м) Гърция
21-23 Джудо, турнир Гран шлем Дюселдорф (Германия)
22-23 Ски, Световна купа за мъже Наеба (Япония)
22-23 Таекуондо, Хелсинборг оупън Швеция
22-23 Таекуондо, Словения оупън Любляна
22-23 Ски, Световна купа за жени Кран-Монтана (Швейцария)
23-2 март Спортна стрелба, европейско първенство Вроцлав (Полша)
24 Баскетбол, евроквалификация България – Латвия (м) България
26-1 март Биатлон, европейско първенство Естония
28-1 март Карате, турнир Премиер лига Залцбург (Австрия)
29-1 март Ски, Световна купа за мъже Хинтерщодер (Австрия)
29-1 март Джудо, Европейска купа Варшава
29-1 март Ски, Световна купа за жени Ла Тюил (Италия)
29-1 март Таекуондо, Херея трофи София
29-1 март Таекуондо, Германия оупън Хамбург

МАРТ
3-8 Бадминтон, Германия оупън Германия
5-8 Биатлон, Световна купа Нове место (Чехия)
6-8 Акробатика, Световна купа Майя (Португалия)
6-8 Джудо, турнир Гран при Рабат (Мароко)
7-8 Таекуондо, Холандия оупън Айндховен
7-8 Таекуондо, София оупън София
7-8 Художествена гимнастика, Гран при Бърно (Чехия)
7-8 Ски, Световна купа за мъже Квитфил (Норвегия)
7-8 Ски, Световна купа за жени Офтершванг (Германия)
7-8 Джудо, Европейска купа Цюрих
8 Moto GP, Гран при на Катар Доха
9-16 Тенис, турнир „Мастърс“ Индиън Уелс
11-15 Бадминтон, Ол инглънд оупън Бирмингам
12-14 Ски, Световна купа за жени Оре (Швеция)
12-15 Биатлон, Световна купа Контиолахти (Финландия)
12-15 Рали „Мексико“ Мексико
12-15 Спортна гимнастика, Световна купа Баку
13-15 Карате, турнир Премиер лига Рабат (Мароко)
13-15 Джудо, турнир Гран шлем Екатеринбург (Русия)
13-15 Шорттрек, световно първенство Сеул (Република Корея)
13-15 Лека атлетика, световно първенство в зала Нанджиг (Китай)
13-24 Бокс, олимпийска квалификация Лондон
15 Формула 1, Гран при на Австралия Мелбърн
15-16 Ски, Световна купа за мъже Кранска гора (Словения)
15-23 Спортна стрелба, Световна купа Ню Делхи (Индия)
16-22 Фигурно пързаляне, световно първенство Монреал
17-22 Бадминтон, Швейцария оупън Базел
18-22 Ски, Световна купа, финали Кортина д`Ампецо (Италия)
18-21 Спортна гимнастика, Световна купа Доха
19-22 Борба, европейска квалификация за ОИ Будапеща
20-22 Таекуондо, Кипър оупън Ларнака
20-22 Биатлон, Световна купа Холменколен (Норвегия)
21-22 Художествена гимнастика, Гран при „Дерюгина къп” Киев
21-22 Таекуондо, Испания оупън Аликанте
21-22 Джудо, Европейска купа Сараево (Босна и Херцеговина)
22 Формула 1, Гран при на Бахрейн Бахрейн
22 Moto GP, Гран при на Тайланд Тайланд
23-30 Тенис, турнир „Мастърс“ Маями
24-29 Бадминтон, Индия оупън Ню Делхи
25-29 Модерен петобой, световна купа – квалификация за ОИ София
25-29 Карате, европейско първенство Баку
27-29 Джудо, турнир Гран при Тбилиси (Грузия)
28 Спортна гимнастика, Световна купа Бирмингам
28 Таекуондо, Дупница оупън Дупница
29 Лека атлетика, световно първенство по полумаратон Гдиня (Полша)
29 Лека атлетика, маратон „Стара Загора“ Стара Загора
31-5 април Бадминтон, Малайзия оупън Куала Лумпур

АПРИЛ
2-5 Модерен петобой, Световна купа – квалификация за ОИ София
3-5 Художествена гимнастика, Световна купа Песаро (Италия)
3-5 Джудо, турнир Гран при Анталия (Турция)
3-7 Таекуондо, европейско клубно първенство Порец (Хърватия)
4-12 Вдигане на тежести, европейско първенство Москва
5 Формула 1, Гран при на Виетнам Виетнам
5 Лека атлетика, маратон „Пловдив” Пловдив
5 Moto GP, Гран при на САЩ САЩ
5 Мотокрос, европейски шампионат Севлиево
7-12 Бадминтон, Сингапур оупън Сингапур
9-12 Борба, турнир „Дан Колов – Никола Петров” Пловдив
10-12 Плуване, държавно първенство – квалификация за ОИ София
10-12 Таекуондо, Украйна оупън Харков
10-12 Художествена гимнастика, Световна купа София
10-12 Гребане, Световна купа I Сабаудия (Италия)
10-12 Акробатика, Световна купа Пуурс (Белгия)
16-19 Рали „Чили” Чили
16-26 Спортна стрелба, тестово състезание Токио
17-18 Таекуондо, европейска квалификация за ОИ Милано
17-19 Художествена гимнастика, Световна купа Ташкент
17-19 Карате, турнир Премиер лига Мадрид
19 Формула 1, Гран при на Китай Китай
19 Moto GP, Гран при на Аржентина Аржентина
21-26 Бадминтон, европейско първенство Киев
22 Лека атлетика, турнир „Цветанка Христова” София
24-25 Батут, Световна купа Бреша (Италия)
24-25 Модерен петобой европейско за младежи и девойки Пазарджик
24-26 Художествена гимнастика, Световна купа Баку
26 Таекуондо, Перник оупън Перник
27-29 Гребане, квалификация за ОИ Варезе (Италия)
30-3 май Рали „Аржентина“ Аржентина
30-3 май Плуване, синхронно – квалификация за ОИ Токио
30-5 май Борба, световна квалификация за ОИ София

МАЙ
1-17 Хокей на лед, световно първенство Цюрих и Лозана
1 Лека атлетика, турнир „Пловдив” Пловдив
1-3 Джудо, европейско първенство Прага
1-3 Гребане, Световна купа II Варезе (Италия)
2-3 Художествена гимнастика, турнир „Царица Маргарита” Варна
3 Формула 1, Гран при на Холандия Холандия
3 Moto GP, Гран при на Испания Испания
3-5 Акробатика, Световна купа Бургас
4-10 Кану-каяк, Световна купа I – квалификация за ОИ Рачице (Чехия)
7-10 Батут, европейско първенство Гьотеборг (Швеция)
7-10 Таекуондо, европейско първенство Загреб (Хърватия)
8-10 Джудо, турнир Гран шлем Баку
8-10 Карате, квалификация за ОИ Париж
9-31 Колоездене, Джиро д’Италия Италия
9-10 Автомобилизъм, рали „България“ Варна
10 Лека атлетика, маратон „Варна” Варна
10 Формула 1, Гран при на Испания Испания
11-24 Плуване, европейско първенство Будапеща
16 Футбол, Купа на България, финал
13-24 Бокс, олимпийска квалификация Франция
14-16 Аеробика, европейско първенство Баку
14-17 Спортна гимнастика, Световна купа Варна
15-17 Таекуондо, Гърция оупън Халкидики
16 Таекуондо, Кондор оупън София
16 Лека атлетика, турнир „Нови звезди” София
16-17 Джудо, Европейска купа Оренбург (Русия)
17 Moto GP, Гран при на Франция Франция
17 Лека атлетика, маратон „Плевен” Плевен
17-19 Гребане, квалификация за ОИ Люцерн (Швецария)
18 Лека атлетика, Балканиада по планинско бягане Брашов (Румъния)
18-24 Кану-каяк, Световна купа II – квалификация за ОИ Дуисбург
21-24 Рали „Португалия” Португалия
21-24 Таекуондо, световно плажно първенство Харнинг (Дания)
22-24 Гребане, Световна купа III Люцерн (Швейцария)
23 Лека атлетика, турнир „Самарско знаме” Стара Загора
24 Формула 1, Гран при на Монако Монако
25-31 Модерен петобой, световно първенство Хиамен (Китай)
25-1 юни Тенис, „Ролан Гарос” Париж
27 Футбол, Лига Европа, финал Гданск (Полша)
27-31 Спортна гимнастика, европейско първенство Баку
28-30 Джудо, турнир „Мастърс“ Доха
28-31 Борба, държавно първенство Ловеч
29-31 Акробатика, световно първенство Женева
30 Футбол, Шампионска лига, финал Истанбул
30-31 Гребане, европейско за юноши Белград
30-31 Таекуондо, Австрия оупън Инсбрук
31 Moto GP, Гран при на Италия Италия

ЮНИ
2-7 Кану-каяк, европейско първенство Басков (Румъния)
2-9 Спортна стрелба, Световна купа Мюнхен
4-7 Рали „Сардиния” Сардиния
4-7 Таекуондо, европейско първенство София
4-7 Борба, европейско първенство за момчета Варна
5-7 Гребане, европейско първенство Познан (Полша)
7 Формула 1, Гран при на Азербайджан Азербайджан
7 Moto GP, Гран при на Каталуния Каталуния
7 Мотокрос, европейски шампионат (супермото и писта) Плевен
8-12 Плуване, европейско за юноши и девойки Аберден (Великобритания)
9-14 Бадминтон, Тайланд оупън Банкок
11-14 Борба, турнир „Степан Саркисян” Армения
12-12 юли Футбол, Европейско първенство, финал Лондон
12-12 юли Футбол, Копа Америка Аржентина и Колумбия
12-14 Джудо, турнир Гран при Будапеща
13-14 Лека атлетика, държавно първенство София
13-14 Автомобилизъм, „24 часа на Льо Ман“ Франция
13-14 Таекуондо, Люксембург оупън Люксембург
14 Формула 1, Гран при на Канада Канада
14 Мотокрос, европейски шампионат Самоков
16-21 Бадминтон, Индонезия оупън Джакарта
18-21 Конен спорт, Световна купа Божурище
19-21 Борба, турнир „Вехби Емре и Хамит Каплан” Истанбул
19-21 Карате, турнир от сериите А Истанбул
21 Moto GP, Гран при на Германия Германия
22-3 юли Спортна стрелба, Световна купа Баку
23-29 Модерен петобой, световно първенство Секиешвегервар (Унгария)
24-25 Лека атлетика, балканско първенство Клуж Напока (Румъния)
27-19 юли Колоездене, Тур дьо Франс Франция
27-28 Батут, Световна купа Коимбра (Португалия)
27-28 Джудо, Европейска купа Потсдам (Германия)
28 Формула 1, Гран при на Франция Франция
28 Moto GP, Гран при на Холандия Холандия
29-6 юли Тенис, „Уимбълдън” Лондон
30-6 юли Кану-каяк, европейско за младежи Москва

ЮЛИ
3-4 Батут, Световна купа Ароса (Швейцария)
4 Лека атлетика, европейско по планинско бягане Португалия
5 Формула 1, Гран при на Австрия Австрия
11 Лека атлетика, турнир „Вулпев – Бахчеванов” Пловдив
12 Moto GP, Гран при на Финландия Финландия
13-19 Борба, европейско първенство до 23 г. Залцбург
14-15 Лека атлетика, Балканиада за щафети Ерзурум (Турция)
14-20 Кану-каяк, световно за младежи Бранденбург (Германия)
16-19 Рали „Найроби” Найроби
19 Формула 1, Гран при на Великобритания Великобритания
19-26 Конен спорт, европейско по прескачане на препятствия Португалия
24-9 август Летни олимпийски игри Токио

АВГУСТ
2 Формула 1, Гран при на Унгария Унгария
6-9 Рали „Финландия“ Финландия
6- Бадминтон, открито първенство на България за юноши Пазарджик
9 Moto GP, Гран при на Чехия Чехия
10-13 Бадминтон, открито първенство на България София
14-8 септември Колоездене, Вуелта а Еспаня Испания
16 Moto GP, Гран при на Австрия Австрия
16-23 Гребане, световно първенство до 23 г. Блед (Словения)
21-23 Плуване, световно първенство за юноши Виктория (Сейшелски острови)
25-6 септември Параолимпийски игри Токио
26-30 Лека атлетика, европейско първенство Париж
30 Формула 1, Гран при на Белгия Белгия
30 Moto GP, Гран при на Великобритания Великобритания
31-7 септември Тенис, Ю ЕС оупън Ню Йорк

СЕПТЕМВРИ
3-6 Рали „Нова Зеландия” Нова Зеландия
4-6 Конен спорт, световно първенство по издръжливост Пиза (Италия)
5-6 Гребане, европейско първенство до 23 г. Дуисбург (Германия)
5-9 Таекуондо, Нерон оупън София
6 Формула 1, Гран при на Италия Италия
8-13 Бадминтон, Корея оупън Сеул
10-13 Таекуондо, Полша оупън Варшава
11-13 Кану-каяк, държавно първенство Пловдив
11-13 Карате, турнир от сериите А Дубай
12-13 Джудо, Европейска купа Братислава (Чехия)
13 Moto GP, Гран при на Сан Марино Сан Марино
15-20 Бадминтон, Китай оупън Чанджу
17-18 Таекуондо, Балканиада Тирана (Албания)
18-20 Джудо, турнир Гран при Загреб
18-20 Таекуондо, Албания оупън Тирана
10-20 Вдигане на тежести, европейско до 23 г. Финландия
20 Формула 1, Гран при на Сингапур Сингапур
22-27 Бадминтон, Япония оупън Токио
24-27 Рали „Турция” Турция
26-27 Джудо, Европейска купа Рим
26-27 Таекуондо, Талин оупън Талин
26-27 Таекуондо, Русия оупън Москва
27 Формула 1, Гран при на Русия Русия
28-4 октомври Тенис, „София оупън” София

ОКТОМВРИ
2-4 Конен спорт, Балканиада по издръжливост Русе
2-4 Джудо, турнир Гран при Ташкент (Узбекистан)
3-4 Джудо, Европейска купа Дубровник (Хърватия)
3-4 Таекуондо, Черна гора оупън Подгорица
4 Moto GP, Гран при на Арагон Испания
9-11 Карате, турнир Премиер лига Москва
10 Таекуондо, Пловдив оупън Пловдив
10-11 Таекуондо, Рига оупън Рига
11 Формула 1, Гран при на Япония Япония
11 Лека атлетика, маратон „София” София
11 Мотокрос, европейски шампионат по супермото Плевен
11-13 Джудо, турнир Гран шлем Бразилия
13-18 Бадминтон, Дания оупън Одензе
14-18 Таекуондо, световно първенство за юноши и девойки София
15-18 Рали „Германия” Германия
18 Moto GP, Гран при на Япония Япония
20-25 Бадминтон, Франция оупън Париж
22-24 Джудо, турнир Гран шлем Абу Даби
24-25 Таекуондо, Белград трофи Белград
25 Формула 1, Гран при на САЩ САЩ
25 Moto GP, Гран при на Австралия Австралия
27-28 Таекуондо, европейско в олимпийските категории Сараево
29-1 ноември Рали „Уелс” Уелс
31 Таекуондо, София къп за юноши и девойки София

НОЕМВРИ
1 Формула 1, Гран при на Мексико Мексико
1 Moto GP, Гран при на Малайзия Малайзия
1 Мотокрос, европейски шампионат на писта Плевен
6-9 Борба, отборна купа „Алроса” Москва
7-8 Таекуондо, Хърватия оупън Загреб
10-15 Бадминтон, Хонконг оупън Хонконг
11-18 Вдигане на тежести, световно за младежи Лима (Перу)
12 Баскетбол, евроквалификация Гърция – България (ж) Гърция
14 Таекуондо, турнир „Турбо трофи” София
14-15 Таекуондо, Франция оупън Париж
15 Формула 1, Гран при на Бразилия Бразилия
15 Moto GP, Гран при на Валенсия Валенсия
15 Баскетбол, евроквалификация България – Исландия (ж) България
16-22 Тенис, АТП финали в Лондон Лондон
17-22 Карате, световно първенство Дубай
19-22 Рали „Япония” Япония
23-29 Тенис, Купа „Дейвис“, финали Мадрид
23-29 Борба, световно първенство до 23 г. Тампере (Финландия)
26 Баскетбол, евроквалификация Босна и Херцеговина – България (м) Босна и Херцеговина
28 Таекуондо, турнир „Херея оупън” София
28 Тоекуондо, Израел оупън Рамла
29 Формула 1, Гран при на Абу Даби Абу Даби
29 Баскетбол, евроквалификация България – Гърция (м) България

ДЕКЕМВРИ
11-13 Джудо, турнир Гран шлем Токио
12 Таекуондо, финален турнир Гран при Мексико
13 Лека атлетика, европейско по крос кънтри Дъблин
15-20 Плуване, световно в 25-метров басейн Абу Даби
19 Таекуондо, Коледен турнир София
31 Лека атлетика, Новогодишен пробег Правец


Още по темата
  • копирано
  • 0
SPORTAL.BG
Спортни новини
Прочетена 987

Коментирай



Няма коментари.



							
						
Как Виктор Орбан "осинови" унгарския спорт 12 юни 2019
Правителството влага стотици милиони в нови стадиони за футбол и лека атлетика, плувни басейни и съоръжения за други спортовеНяма никакво съмнение, че спортът е политика. Неслучайно при oткриване на ...
“Запомнете това име”: Светла Згурова 15 януари 2020
Светла Згурова е първият спортен талант за 2020 година, който представяме в рубриката на Sportal.bg "Запомнете това име" с автор Рая Иванова. Какво по-хубаво от това да започнем олимпийската 2020-а по шампионски - ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

  • Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

    Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

    Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

    Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.

  • За изпълнение на нашите услуги
    Не е зададено

    Някои от услугите ни, като електронната търговия, изискват да споделите с нас лични данни. Използваме ги за да можем да изпълним договора си с Вас, за продажба и доставка на предлаганите от нас стоки.

    Други предлагани от нас услуги са възможностите да добавяте новина, коментари, снимки или видеа. Използваме личните Ви данни, която ни дава възможност да Ви идентифицираме и при необходимост – да модерираме добавеното от Вас съдържание.

  • За измерване
    Не е зададено

    Събираме информация за Вашето използване на съдържанието и я комбинираме с предишно събрана, за да измерим, разберем и отчетем Вашето използване на услугите ни.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на реклами
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно налична, за да подберем и Ви доставим релевантна реклама и за да можем да измерим доставката и ефективността й. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите предишни интереси към подбрани реклами, обработка на данни за поведението Ви, когато рекламата Ви е била показана, колко често Ви се показват дадени реклами, къде и кога са Ви били показани, дали сте предприели действие свързано с рекламата, включително клик на рекламата и направена покупка.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За подбор, доставка и отчитане на съдържание
    Не е зададено

    Събираме информация и я комбинираме с предишно събрана, за да подберем и Ви доставим релевантно съдържание и да измерим доставката и ефективността му. Това може да включва предварително събрана информация за Вашите интереси към съдържанието, обработка на данни за показаното Ви съдържание, колко често или за колко време е било показано, дали сте предприели действие, свързано със съдържанието, включително клик на съдържанието.

    Тази цел не включва персонализиране и профилиране.

  • За персонализация и профилиране
    Не е зададено

    Събираме и обработваме информация за използването на услугите ни за последващо сервиране на персонализирана реклама и/или съдържание в друг контекст, напр. други сайтове и мобилни апликации, след време.

    Типично, съдържанието и поведението Ви на сайта/мобилната апликации се използва за създаване на заключения за Вашите интереси, чрез които се управлява бъдещият избор на сервирани реклами и/или съдържание.

  • По възложение и за проекти на трети страни
    Не е зададено

    При конкретни проекти по възложение на трети страни събираме Ваши лични данни, които им споделяме за осъществяване целите на проектите им. Детайлна информация за целите може да намерите в Общите условия на всеки конкретен проект, който ще Ви бъдат предоставени за получаване на Вашето съгласие.

    Понякога използваме личните ви данни, за да Ви информираме за игри и промоционални оферти на Спортал и/или на трети страни – Партньори на Спортал.

    За изпълнение на тази цел, събираме Ваши лични данни, за да Ви информираме за наши или на трети страни, наши партньори, инициативи, промоции, игри, оферти и други.

    За всички описани по-горе цели можем да използваме инструменти на трети страни.

  • За Директен маркетинг
    Не е зададено

    За да Ви изпращаме винаги актуална и полезна информация за нашите инициативи, събираме данни като адрес на електронна поща или друг начин за контакт с Вас – Viber, Skype, Messenger профил или такъв в друга комуникационна платформа.