Ървин Нгапет може да напусне руския гранд Зенит (Казан)

Френската звезда Ървин Нгапет, който е състезател на Зенит (Казан), може да напусне руския клуб. 28-годишният посрещач има вероятност да продължи кариерата си в италианския Модена , съобщават руските медии, които цитират La Gazzetta dello Sport .

Причина за евентуалната рокада на клубно ниво е, че Нгапет не е много доволен от ролята си в състава от Казан и от факта, че се чувства губещ в конкуренцията на Максим Михайлов и Цветан Соколов.

Ървин Нгапет, който е известен със своята ексцентричност и непокорност, и често се забърква в различни ситуации извън игрището, но същевременно със страхотни качества на волейболно ниво, играе за Зенит от 2018 година. Преди дни заедно със своя отбор спечели Купата на Русия, а също така заема второ място в националното първенство и Шампионската лига.