Леванте взе късна победа край Аламбра (видео)

Отборът на Леванте спечели с 2:1 при гостуването си на Гранада в двубой от 17-ия кръг на Ла Лига. Попаденията паднаха след почивката, като Енис Барди донесе успеха в 89-ата минута, смълчвайки публиката в подножието на старинната крепост Аламбра.
Домакините създадоха добри голови положения през първото полувреме. Гостите от “Сиутат де Валенсия” имаха най-добрата възможност преди почивката. Хосе Моралес изскочи сам срещу вратаря и нацели гредата.

В 55-ата Хосе Кампаня подаде към Рубен Рочина и той реализира с удар от дъгата - 0:1. В 60-ата Виктор Диас центрира отдясно и Дарвин Мачис отбеляза с глава на втора греда. В 89-ата Енис Барди вкара за валенсианци след изстрел от 19 метра, при който вратарят закъсня с плонжа.