Ден Бош и Стефан Велков продължават да прогресират

Ден Бош със Стефан Велков в състава си постигна нова победа в холандската Еерсте дивизие. Отборът на българина се наложи с 2:1 при визитата си на НАК Бреда и заема 12-о място в класирането, но разликата с осмия Йонг Утрехт е само 3 точки.

Велков беше титуляр и игра пълни 90 минути. Неговият отбор поведе още във 2-ата минута с гол на Рубен Родригеш, но в 18-ата Фин Стокерс изравни. Победата на Ден Бош донесе Кевин Фелида в 37-ата минута.

В последните си 4 мача Ден Бош има три победи и едно равенство, като запазва шансове да се класира за плейофите.