Сочи и Рубин със самоубийствено равенство

Борещите се за оцеляването си в Премиер лигата на Русия Сочи и Рубин направиха разочароващо реми в сблъсъка помежду си от 19-ия кръг. Мачът завърши при резултат 1:1, но той не зарадва никой от съперниците, като всеки от тях вече е в серия от 7 поредни мача без победа на сметката си.

Домакините първи поведоха в резултата в 39-ата минута, когато се стигна до разбъркване в наказателното поле и Душан Лагатор бе най-съобразителен, за да отбележи за 1:0.

В 49-ата минута обаче гостите изравниха. Хвича Кварацхелия подаде извеждащ пас за Евгений Марков, който очи в очи с вратаря хладнокръвно реализира за 1:1.

Така Рубин се намира на 13-ото място в класирането с 19 точки. Сочи пък остава на дъното на таблицата с 15 точки.