Страхил Попов игра цял мач при загуба на Касъмпаша срещу Бешикташ

Българският национал Страхил Попов игра цял мач при домакинската загуба на Касъмпаша срещу Бешикташ - 2:3. Срещата от 14-ия кръг тръгна лошо за Попов и съотборниците му, след като Хафез бе изгонен в 15-ата минута.  В 24-тата минута Пектемек изведе Касъмпаша напред в резултата. Еркин изравни в 39-ата минута.

След подновяването на играта Койта даде аванс на домакините за втори път. Младият нападател на Бешикташ Умут Найир се разписа на два пъти до края на срещата и донесе три точки на своя тим. Победният гол падна в петата минута на допълнителното време.
Бешикташ с актив от 27 точки излезе на 2-рото място, а Касъмпаша е на 15-о място с 12 пункта.