Неочаквана загуба за Десподов и Щурм след гол в последната минута

Българският национал Кирил Десподов игра цял мач при домакинската загуба на Щурм (Грац) с 1:2 от Алтах. Срещата от 17-ия кръг на австрийското първенство започна отлично за тима на Нестор Ел Маестро. Якоб Янтшер откри резултата още в 3-ата минута. През втората част гостите от Алтах обаче стигнаха до пълен обрат с попадения на Кристиан Гебауер (62') и Сидни Сам (92').
Щурм (Грац) е пети в класирането с 27 точки, на 16 точки зад лидера Залцбург. В следващия кръг Десподов и компания гостуват на ЛАСК (Линц), който е на второ място в класирането.