Торино най-после дочака победа над Фиорентина (видео)

Торино постигна домакинска победа с 2:1 над Фиорентина в двубой от 15-ия кръг на Серия “А”. По този начин тимът прекъсна серията си от 6 мача без победа над този съперник.

В 22-ата минута Кристиян Ансалди центрира към Симоне Дзадза, който с глава откри за “биковете”. Другият гол за домакините дойде в 72-ата минута и беше дело именно на Ансалди, който се разписа с удар по земя от дъгата на наказателното поле. В добавеното време Федерико Киеза направи впечатляващ пробив и пусна топката успоредно на вратата, а Мартин Касерес я прати в мрежата за крайното 2:1.

Така Торино се изкачи до 8-ото място в класирането с актив от 20 точки. Фиорентина пък е 13-и с 16 пункта.