Неделев: С Ферарио Спасов си върнахме стила и вкарваме много голове

Халфът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев бе доволен от победата над Берое с 3:1 в срещата от 19-ия кръг на efbet Лига. Той се разписа в 9-ата минута с техничен прехвърлящ удар от над 30 метра.

"Мисля, че беше равностоен мач, въпреки че имахме повече ситуации от Берое.  Поведохме рано и можеше да вкараме още един два гола, ако се беше случило, щяхме да ги бием с по-голяма разлика. Хубавото е, че през второто полувреме излязохме много мотивирани - за победа, търсейки да спечелим този толкова много важен мач. Като видях, че топката идваше към мен, опитах да бия директно и се получи хубав гол за 1:0. Радвам се. Говорихме си на почивката, че го взимаме мача. След почивката мисля, че не дадохме много шансове на Берое, мисля, че можехме и още да вкараме повече от тези два гола, но най-важна е победата", сподели Неделев.

73 Ботев (Пловдив) - Берое

"Имаме още един мач, дай Боже и него да вземем. Всяка година се борим за шестицата и за Купата на България. Хубаво е, че продължихме и за Купата. Виждате, че си върнахме стила с Ферарио Спасов от миналата година и да вкарваме голове. Вече шести мач, шеста поредна победа. Бъдещето ми? Не мога да кажа. Има време до трансферния прозорец, имам договор още две години и на този етап съм играч на Ботев. След Нова година ще видим", допълни националът.