Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Уулвс продължи серията си без загуба (видео)

Уулвърхамптън записа десети пореден мач без загуба във Висшата лига. “Вълците” спечелиха с 2:0 домакинството си на Уест Хам и продължават да показват, че са един от най-добрите отбори извън четворката. Те са пети в класирането, въпреки че в първите шест кръга от сезона записаха две загуби и четири равенства.

Адама Траоре също продължи с отличните си изяви. Головете обаче бяха дело на Леандер Дендонкeр и влезлият като резерва Паткри Кутроне. Белгийският защитник откри резултата, след като засече центриране от ъглов удар на Моутиньо в 23-ата минута. Кутроне се разписа малко преди края, две минути след като се появи в игра.

Най-добрите възможности за Уест Хам се откриха пред Форналс и Снодграс, но и в двете ситуации Руи Патрисио се намеси отлично. Преди няколко дни "чуковете" сложиха край на негативна серия с успех в лондонското дерби с Челси, но ситуацията им продължава да бъде неясна, тъй като са на две точки над зоната на изпадащите.

УУЛВС - УЕСТ ХАМ 2:0