Лас Вегас с труден успех над Ню Джърси

Джонатан Марчессолт вкара хеттрик за победата на Лас Вегас с 4:3 при гостуването на Ню Джърси. Това се случи само часове, след като Девилс уволниха своя старши треньор Джон Хайнс.

Победата беше четвърта поредна за състава на Лос Анджелис. Вратарят Малкълм Субан направи 32 спасявания за Вегас. Кайл Палмиери, Йеспър Брат и Нико Хишер вкараха за Ню Джърси, които имат три поредни загуби и общо шест в осем мача. Вратарят им Макензи Блекууд отрази 26 удара.

Никита Кучеров вкара 2:35 минути след старта на продължението, а Тампа Бей стигна до успеха с 3:2 над Нешвил и прекъсна негативната си серия от поредни загуби.

Виктор Хедман и Ондрей Палат също вкараха за Тампа Бей. Стамкос направи две асистенции, а Андрей Василевски направи 30 спасявания.

Кайл Търис се отчете гол и асистенция, а Кале Ярнрок също вкара за Нешвил. Пека Рине направи 28 спасявания.