Сари: Не използвахме главите си

Треньорът на Ювентус Маурицио Сари не бе особено доволен от представянето на неговия тим в домакинството на Сасуоло (2:2). Той заяви, че играчите му са били твърде бавни и не са използвали главите си на терена.

"Говорих с отбора 30 минути след края на мача. Не мога да кажа, че това бе лошо представяне, но проблемът е, че оставяхме твърде много пространства, губехме лесно топката и не използвахме главите си. През второто полувреме беше малко по-добре, но през първата част имах чувството, че не сме концентрирани. Направихме някои доста глупави грешки. Получихме голове, защото твърде бавно се прибирахме в отбрана. Бавно изграждахме атаките си и не се движехме в средата на терена. Може би причината е, че имахме два доста стресиращи мача в последните дни и ни бе трудно да презаредим батериите. Липсваше ни мисъл и душа. В края реагирахме добре и можехме дори да спечелим", смята Сари.