Младежки национал се развихри във Втора лига

Отборът на Литекс победи с 3:2 Поморие в мач от 17-ия кръг на Втора лига. Страхотен мач за ловчанлии направи младежкият национал Тонислав Йорданов, който реализира хеттрик в рамките само на 17 минути.

Срещата започна отлично за домакините н в 12-та минута Милен Танев центрира от фаул, а Георги Чукалов засече с глава за 1:0. Последваха обаче минутите на Йорданов и между 20-ата и 37-ата той реализира три попадения. Във 90-та минута на мача Милен Танев намери в непосредствена близост пред голлинията Уилфрид Гримо, който оформи крайното 2:3.

С успеха си днес Литекс вече е на пета позиция с 27 точки - на три от третия Монтана. Поморие от своя страна остава на дъното с едва осем точки. Това е на шест от спасителната зона.

Поморие – Литекс 2:3 (1:3)