Ново голово шоу с участието на Локо (Сф), Хебър попари "железничарите"

Отборът на Локомотив (София) изпусна победата в последните секунди срещу Хебър (Пазарджик) в мач от 17-ия кръг на Втора лига. На стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" домакините и гостите завършиха 3:3. Интересното е, че "железничарите", които губеха с 0:1 на почивката, бяха постигнали пълен обрат и водеха с 3:1 до 79-ата минута. Светослав Диков (50), Александър Александров (56) и Шоко (63) вкараха трите гола във вратата на "зелените" в рамките на 13 минути. Тодор Чаворски (20), Адриан Краев (79) и Октай Хамдиев (90) бяха точни за пазарджаклии.
Последните минути в ложата се стигна до сблъсъци между представители на двата клуба, след като гостите се радваха на точката, а домакините бяха изнервени от пропуснатата победа. Вицепрезидентът на гостите Красимир Папазов пък беше бит от привържаници на "червено-черните".

Така Локо (Сф) отстъпи третата позиция на Монтана. Двата тима имат актив от 30 точки, но монтанци имат по-добри показатели в преките двубои. Играчите на Николай Митов останаха на седма позиция с 24 точки.
Това е второ поредно равенство 3:3 за футболистите на Младен Додич, които предния кръг направиха голово шоу и на "Лазур" срещу Нефтохимик. Тогава обаче столичани изоставаха с две попадения, но стигнаха до точката.
Локомотив (Сф) – Хебър 3:3 (0:1)

0:1 Тодор Чаворски (20)
1:1 Светослав Диков (50)
2:1 Александър Александров (56)