Гърция и Босна с победи в мачове без значение

Гърция и Босна и Херцеговина спечелиха последните си мачове от евроквалификациите в група J, но те бяха без значение за класирането.

Гърците успяха да постигнат обрат срещу Финландия, чийто тим вече си бе осигурил място на Евро 2020 като втори в групата. Пуки откри резултата в 27-ата минута след грешка на Хадзидиакос. Южните ни съседи бяха по-добрият отбор през първото полувреме, но губеха на почивката. Те обаче промениха нещата през втората част. Две минути след почивката Манталос изравни, а в 70-ата минута Яланопулос отбеляза победния гол с първото си попадение за националния отбор. Гърция записа трета поредна победа, но завърши на четвърто място в крайното класиране.

Трети в групата остана тимът на Босна и Херцеговина, който спечели с 3:0 гостуването си на Лихтенщайн. Удар отблизо на Чивич и два отлични завършека от страна на Армин Ходжич доведоха до успеха.

ГЪРЦИЯ - ФИНЛАНДИЯ 2:1