Лейкърс победиха Атланта пред погледа на Коби

ЛеБрон Джеймс отбеляза 33 точки, а Кайл Кузма добави 17 за победата Лос Анджелис Лейкърс над Атланта със 122:101. Клубната легенда Коби Брайънт изгледа срещата от първия ред на "Стейпълс Сентър".

Ражон Рондо отбеляза 15 точки, а Антъни Дейвис добави 14 за 11-я успех на "езерняците" в последните им 12 мача. Лейкърс започна вихрено от самото начало и взе солидна преднина до полувремето като спечели първите две част с 36:24 и 33:17. Атланта се опита да се върне в двубоя спечелвайки третата част с 27:36, но “езерняците” удържаха контрола в последната четвърт за крайното 122:101.

Джей Джей Редик отбеляза 26 точки, а Джру Холидей добави 22 за домакинската победа на Ню Орлиънс над Голдън Стейт със 108:100. Уориърс, които бяха без звездите си Стеф Къри и Клей Томпсън записаха седмо поражение поред.