Ирландците загряха за Дания с победа срещу Нова Зеландия

Ейре се наложи над Нова Зеландия с 3:1 в контролен мач, който беше генералния репетиция за тима преди решителната евроквалификация срещу Дания в понеделник. Точни за успеха бяха Дерик Уилямс, Шон Магуайър и Калъм Робинсън. И тримата голмайстори се разписаха за първи път с националния екип.

Мик Маккарти направи доста промени в състава, но отборът му игра добре и зарадва публиката на “Авива Стейдиъм”. Първи до попадение стигнаха гостите. Точен в 30-ата минута беше Калъм Маккоуът. След това обаче “кивитата” нямаха много шансове. Уилямс изравни в самия край на полувремето, а през втората част Магуайър и Робинсън донесоха победата на ирландците.