Аризона победи Вашингтон след дузпи

Конър Гарланд осигури победата за Аризона с 4:3 след изпълнение на дузпи като гост срещу Вашингтон в мач от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Ник Шмалц също се разписа за гостите при дузпите, а от столичани пропуснаха Евгени Кузнецов и Ти Джей Оший.

Аризона поведе с 3:0 в резултата в самото начало на втория период след попадения на Клейтън Келър, Кристиан Фишер и Майкъл Грабнър.

Кузнецов се разписа на два пъти за Кепитълс, а Оший също добави едно попадение в полза на домакините малко повече от минута преди края.

Отборът на Койотис пропусна да победи при аванс от три гола във втори пореден двубой в Лигата. Вратарят на гостуващия отбор Анти Раанта се отличи с 31 спасявания в трите периода от редовното време и в допълнителната част.