Капитанът на Левски: Нямам предложение за нов договор, Ботев лежа през една минута (видео)

Капитанът на Левски Живко Миланов обяви след поражението с 0:1 от Ботев (Пловдив) на “Коматево”, че това е най-слабият мач на сините от началото на сезона. Също така защитникът допълни, че все още няма предложение за нов договор.

“Левски не игра добре. Това беше най-слабият ни мач до момента. Не влязохме добре в мача, после играта се накъса. Те лежаха през една минута”, каза Миланов, който направи интересен коментар за ситуацията, при която реферът не даде дузпа за Левски.

“Щом не я е свирил, значи е нямало”, добави бранителят, след което продължи:

“Нормално е тази загуба да ни наруши плановете, защото най-вероятно ще изостанем още от Лудогорец.

Първото полувреме не влязохме добре в мача. Второто се опитахме да реагираме, но ни вкараха гол на контраатака и после беше трудно”, разясни Миланов, който бе попитан и дали има предложение за нов договор.

“Бъдещето ще го разберете по-нататък. Още няма разговори за мой договор. Каквото прецени Левски - това е”, категоричен е капитанът на сините.