Локо (София) се справи с Кариана и уверено държи третото място

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:0 Кариана (Ерден) в мач от 15-ия кръг на Втора лига. “Железничарите” стигнаха до успеха през първата част, когато паднаха и двете попадения.

71 Локомотив (София) - Кариана

Резултатът бе открит в 30-ата минута. Тогава Илиян Стефанов напредна в наказателното поле и намери Цветомир Вачев, който откри. Пет минути по-късно преднината на домакините бе удвоена. При един далечен удар топката срещна гредата, а при добавката Светослав Диков я прати за втори път в мрежата.

През втората част Локо можеше да стигне до още попадения, но Шоко, Диков и Стефанов пропуснаха. Кариана също имаше няколко шанса поне да стигне до намаляване на резултата,  но не съумя да отбележи, като в последната минута дори гредата помогна на тима от “Надежда”.

Така с успеха си днес Локомотив събра 28 точки в актива си и в момента заема уверено третата позиция с 28 точки в актива си - четвъртият Локомотив (ГО) е с три по-малко и мач повече. Кариана от своя страна е девети с 19 точки.

Локомотив (София) - Кариана (Ерден) 2:0

1:0 Цветомир Вачев (30)
2:0 Светослав Диков (35)