Шумен 2007 загуби от лидера Добруджа

Футболистите на Шумен 2007 загубиха от лидера в групата Добруджа (Добрич). Гостите надиграха категорично шуменци с 0:4 на стадион „Панайот Волов“ пред около 250 зрители. Единадесетата поредна победа за Добруджа от началото на първенството беше извоювана с доста добра игра и през двете части на мача. Гостите поведоха още в 18-ата минута с гола на Кристиан Пешков. След бъркотия в наказателното поле на шуменци топката се удари в тялото на централния нападател на гостите и влезе във вратата. Калин Младенов – вратарят на Шумен 2007 плонжира, но не успя да я отклони.

Двадесетина минути след това Денис Кадир удвои преднината след центриране на Мартин Дичев. Веднага след почивката Денис Кадир записа и асистенция, като предостави топката на младия си съотборник Стефан Митев, който, минута след като се появи в игра, отбеляза за класическото 0:3. Последният гол в мача бе дело на Кристиян Петков. В 64-ата минута нападателят на Добруджа бе изведен сам срещу вратаря Калин Младенов, финтира го и оформи категоричната поредна победа на своя отбор.