ПСЖ превзе домакинската "крепост" на Брест (видео)

Пари Сен Жермен победи с 2:1 като гост Брест в ранната среща от днешната програма на 13-ия кръг на Лига 1.

Шест минути преди почивката Юлиан Дракслер изведе Анхел ди Мария и аржентинецът с техничен удар откри резултата. Домакините изравниха в 72-ата минута чрез удар от наказателното поле на Самюел Грандсир. Парижани стигнаха до победата с точен шут отблизо на Мауро Икарди пет минути преди изтичането на редовното време.

ПСЖ е убедителен лидер в класирането с актив от 30 точки. Брест, за който това е първа домакинска загуба през сезона, заема деветата позиция със 17 пункта.