Крушчич: След толкова пропуски се пристеснявах да не допуснем случаен гол

Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич бе доволен от победата на тима му с 1:0 над Славия. Специалистът е на мнение, че успехът е напълно заслужен и “червените” са пропуснали да спечелят с по-изразителен резултат.

“Доволен съм както от играта, така и от резултата. Славия нямаше поражение в последните пет мача, но мисля, че заслужено спечелихме. Можеше и по-рано да затворим срещата. Имахме много положения и се притеснявах да не допуснем някой случаен гол. Те имаха греда в края на мача, така че имахме и малко късмет. Аз смятам, че играем с еднакво темпо и през двете полувремена. Беше много трудно днес, защото преди паузата за националните отбори винаги е трудно да се концентрираш. Искам да благодаря на нашите фенове, победата е за тях. Този успех ни дава необходимото спокойствие. Не сме подценили последните минути и няма да подценим Ботев (Враца) в следващия кръг”, каза Крушчич.