Фейенорд и Йънг Бойс се сбориха, но не се победиха

Отборите на Фейенорд и Йънг Бойс не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 4-ия кръг в група "G" на Лига Еворпа. Срещата на "Де Кайп" приключи при резултат 1:1. Това бе доста справедлив резултат, с оглед показаното от двата тима.

Домакините първи поведоха в 18-ата минута. Хапс нахлу на скорост отляво и бе спънат за дузпа, а Стивън Берхуйс реализира от бялата точка за 1:0.

В 71-ата минута обаче Йънг Бойс изравни. Удар на Синистера бе блокиран, но Спилман довкара във вратата за 1:1.

В крайна сметка мачът завърши без победител и така Йънг Бойс запази първото си място в групата със 7 точки. Фейенорд също остава в играта, макар и на 3-ата позиция с 4 точки.